Martin Herzán – Totalitní světovláda

Vážení přátelé, dostáváte do rukou knihu, která může být zdrojem Vašeho procitnutí v dnešní době, která je labilní vůči lidským hodnotám, Bohu i morálce jako takové. Lidem je to neustále tajeno, ale přitom se jim to každý den vkrádá do jejich životů. Mnozí si to neuvědomují a mnozí před tím úmyslně zavírají oči. Jedno je jisté – lidstvo jde poslušně jako stádo a slepě se řítí do doby, kdy se budeme muset zříci světa v podobě, v jaké ho známe dnes a budeme se muset brzy klanět fanatickým ideálum jedné globální světovlády.

stahuj: Martin Herzán – Totalitní světovláda

6 comments on “Martin Herzán – Totalitní světovláda

 1. Do žádné orwellovské totalitě a války se vůbec neřítíme!
  Když se konečně budeme snažit dělat to dobré pro náš život, tak se to nikdy nestane, jenom nestrašte!

 2. Přečetl jsem si příspěvek který pan Herzán napsal ohledně vesmírních lidí a podtažmo „očerňoval“práci pana Iva A.Bendu.Ale pane Herzáne,pan Benda,alespoń jak jsem vypozoroval,nic neříká o tom, že Bůh neexistuje a že ho nepotřebujeme.Právě naopak.On tvrdí,že láska ke každé bytosti je důleitá,abychom poznali pravdu.A máme se obracet k bohu vlasním srdcem.Ale to hlásá mimochodem i církev svatá.Musíme se zaobírat i otázkou kterou si nikdo nepoložil,co když je to pravda co říká.Jsem taky katolík,pokřtěný ale sam už léta cítím,(a to jsem ještě o panu Ivo a.Bendovi a o New Age vůbec nevěděl) že něco takového existuje.
  Každý má svou pravdu,Ale uvažte,jaké hodnoty jsou na tom světě,pomijím hodnoty jako je láska,ohledupulnost,tolerance,pochopení kterými se taky vždy oháníme.Podivejte se kolem sebe co se děje a netvrďte mi, že tohle vše co se děje v našem světě je důsledkem chaosu,který propagují vesmírní lidé.
  Něco vytrženo z kontextu,jak to píšete (čipová totalita),může být jen nepochopení toho,že napříkal máte společné myšlenky které oba jste asi nezávisle na sebe narazili.A můj subjektivní názor je,že nemysllím si že by pan Benda si neuvědomoval reakcí lidí a posměšků,které se mu tím co dělá ve velice dostatečné míře dostává.A i přes to se do toho pustil.
  A viděl jsem hodně příspěvků a rozhovorů s ním a nepřipadá mi, že by byl schizofrenní.Působil na mě velice vyrovnaně a ví o čem mluví.Nechci ale aby to vyznělo tak, že se ho chci za každou cenu zastávat.I mě to připadalo z počátku jako fantazie a neskutečné,no pokuď umíte naslouchat srdcem, tak jak to on předkládá mnoho věcí pochopíte,tak jak jsem je pochopil ja a mohu vám říct, že nepatřím k žádné sektě a ani k žádné formaci,která by šířila nesmysly.
  A co se týče samotného křesťanství a jiných náboženských organizací,myslím že vše je tady zprofanováno a to záměrně.Tak jako i všechny politické systémy,které jen zotročují jak tělo, tak i ducha.Protože by jinak byl život tady bez válek, hladomoru,vražd a jiných negativních věcí které dnes a denně vidíme v televizi,čteme v novinách a i zažíváme na vlastní kůži.
  Se srdečním pozdravem P.Šalát

 3. Při univerzitním vzdělání autora bych nečekal, že ještě tolik let od vydání je možné nalézt v textu pravopisná zvěrstva typu „byli mi sděleny…“

 4. Děkuji, rád si uvedené přečtu. Počátkem 90.let sepsal (vážím si toho, že jej mohu nazývat přítelem) Jan van Boyten pod přezdívkou Jan van Helsing knihu „Geheimne Gesselschaften von 20.Jahrhundert“ Kniha byla posléze na základě obvinění z šíření ultrapravicové a rasové propagandy nařízení mannheimského soudu stažena z pultů tehdejších knihkupectví v německy mluvících zemích. Mezi lidi se ani moc nedokázala dostat,neboť v té době poukazování na illuminati, nebylo tématem doby. Pokud dokážete číst v NJ rád Vám přepošlu a všem dalším zájemcům originál v NJ.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s