Co nedokázal Hitler, to dokázala EU společně s NATO!

Druhou světovou válku Německo prohrálo, ale v současnosti je „důležitým“ státem Evropské unie, jež postupem času připravuje smutný osud všem zemím, které bohužel přistoupily k tomuto likvidačnímu paktu. Evropská unie a NATO znamenají pro ostatní…
Evropská unie a NATO znamenají pro ostatní evropské země jakousi vázanost, aby se zabránilo dalším kontaktům se suverénním Ruskem. Proto se tvoří fašistická uskupení, jež souvisejí s pochybnými ekonomickými vztahy a vazbami. Holt, mezinárodní politika je opravdu prohnilá. Poškozené státy se nacházejí – dalo by se říci – v naprosté letargii, neboť se nedovedou bránit – ani se jim nechce, protože by to znamenalo jedině válečný konflikt a ekonomické sankce.

Česká republika – dříve prosperující Československo – do těchto nesmyslných paktů spadla, a to vinou post-sametových politiků, kteří jsou na první pohled in, aby získali hlasy zejména od mladé generace národa, jež je neustále zásobována proevropskou propagandou.

Na hlásání proevropské propagandy se podílejí i koupená média. Nějak se musí zamaskovat úpadek našeho státu. Nějak se musí zamaskovat tunelování, korupční kauzy a další kriminální činy. A proto se při čtení různých diskusí setkávám s názorem, jenž je uvedený v nadpisu článku.

Hlavně, že se bude neustále kydat na Rusko, které má ve své politice a hospodářství jasno! Je to ve skutečnosti pouhá závist a strach z konkurenčního prostředí a alternativ. Pobaltské země jsou bohužel základnou hitlerovské politiky, stejně tak politika Evropská unie a NATO. Celý tento spolek i se „slavným“ Eurem míří do dluhové pasti. Ještě bych si vzal na mušku agresivní politiku USA, která znamená jen válečné konflikty a nestabilitu vybombardovaných zemí ve světě. Opět dochází k honbě za mamonem, vždyť je uvedená velmoc hyper-zadlužená.

Vážení čtenáři, byl bych rád, kdyby obyvatelé zasažených zemí procitli a vyměnili svá vedení, neboť zadlužování státních rozpočtů nejde do nekonečna. Do nekonečna nejde rovněž rozkrádání přírodních zdrojů. Do nekonečna nejde poškozování tamějších ekosystémů. Vždycky zastávám názor, aby krizí zasažené státy vyslovily jasné ne politice vykořisťování, která je cestou do pekel. Řešení problémů těchto zemí spočívá v selském rozumu, od nějž by se „skomírající“ demokracie měla konečně poučit.

Václav Kovalčík

Zdroj: czechfreepress.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s