Německé radary vypnuly haarpové frekvence do ČR

Klimateroristé vytvořili povodně dle svého plánu, v Čechách, Německu i Rakousku, s pomocí technologií, které jsou popsány již v pátečním článku a které se v dalších dnech opakovaly a vhodně doplňovaly. Viz http://orgo-net.blogspot.cz/2013/05/snaha-o-radarove-povodne-30-5-2013.html .

Rozhodující pro vytvoření extrémních srážek byly zřejmě frekvence Dopplerových radarů z Německa, zobrazující se na radarových snímcích jako tzv. haarpové kruhy. Od pátku až do dneška byla západní část ČR od severních až po jižní Čechy pod vlivem propletence několika haarpových kruhů z radarů od Drážďan až po Mnichov. Na území pod vlivem haarpových frekvencí spadly extrémní srážky. (Samozřejmě k nim přispěly i jiné klimateroristické techniky, kterým se budeme věnovat jindy.)

Dobrá zpráva pro Česko je, že dnes navečer byly vypnuty frekvence z německých radarů zasahující do Čech, čili zmizely tam kruhy, a zůstaly již jen kruhy na jihu Německa a v Rakousku. Tam má zřejmě ještě pár desítek mm připršet. Asi Dunaj není ještě dostatečně naplněn.

V Čechách by ještě pršet mělo, ale mělo by se to již zklidňovat. Pokud klimateroristé nezmění názor a opět svými haarpy nepřitopí a nenašlehají další koláče umělé oblačnosti nesoucí tisíce tun vody.

Snímky: http://www.niederschlagsradar.de/

Typický obrázek od pátku do neděle: haarpové kruhy z německých radarů se prolínají nad západní částí ČR.

haarp kruhy

Zdroj a celý článek zde: OrgoNet: Dobrá zpráva: německé radary vypnuly haarpové frekvence do ČR.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s