Schwarzenbergův přítel, miliardář Bakala, koupil Aktuálně.cz a Centrum.cz. Nevěřte tomu, co se píše v novinách a na internetu!

bakalaMáme tady další důkaz, že média v ČR nejsou žádnými hlídacími psy demokracie a občanských svobod, nýbrž ideově monopolní a vlastnicky oligopolní struktura hájící cizí zájmy – Německa, EU, USA, tedy něco, co lze zjednodušeně charakterizovat jako Nový světový řád.

Nakl.Vltava-Labe Press vydávající Deník je německé. Stejně tak MAFRA vydávající Lidové noviny a MF Dne též patří Němcům. Vydavatel Blesku je německo-švýcarský…. K tomu havlistická ČT…

No a pak tu máme společnost Economia vydávající Hospodářské noviny, Ekonom a Respekt. Nyní nakladatelství Zdeňka Bakaly, blízkého přítele proněmeckého Karla Schwarzenberga navštěvujícího setkání Bilderberg, koupilo Centrum Holdings, která provozuje zpravodajský server Aktuálně.cz.

Samozřejmě asi proto, aby pan Bakala zajistil názorovou „pluralitu“: S EU, USA, Německem a Novým světovým řádem na věčné časy!

V ČR působící média (drtivá většina) nepodporují svobodu slova a demokracii, ale naopak proti ní bojují. Každý, kdo hájí ústavní demokracii, nezávislost našeho státu, je proti členství v EU, nemá nenávistný postoj vůči Rusku a je naopak kritický k Německu, každý, kdo hájí tradiční křesťanské hodnoty proti neomarxistické feministické homosexualistické NGOistické revoluci, každý, kdo hájí občanské svobody proti jejich omezování takzvanými bojovníky proti korupci, je v ČR působícími médii označen za veřejného nepřítele číslo 1. Za fašistu, bolševika, zpátečníka či blázna. Média jsou vlajkovou lodí politické korektnosti, která není ničím jiným než omezením svobody slova.

Že v ČR působící média – jejich naprosto drtivá většina – nepodporují pluralitu, se ukázalo během prezidentské volby, kdy drtivá většina z nich kopala za Karla Schwarzenberga. Ukazuje se to v to kauzách, jako je Lisabonská smlouva, kdy drtivá většina z nich podpořila naši podřízenost Bruselu a konec nezávislosti s demokratického zřízení našeho státu.

Ukázalo se to i v minulosti, kdy drtivá většina médií útočila prakticky na cokoli, co učinil a řekl Václav Klaus. Čili v ČR působící média jsou cokoli jiného, jen ne pluralitní. Je to monolitní havlistické neomarxisticko-neokonzervativní proněmecké probruselské moře s občasnými ostrůvky pozitivní deviace.

Takže obchodní transakce pana Bakaly potvrzuje jen obecné pravidlo.

Proto: nevěřte médiím, nevěřte médiím, nevěřte médiím, nebo z vás udělají tupé snadno ovladatelné ovce!

Zdroj: Schwarzenbergův přítel, miliardář Bakala, koupil Aktuálně.cz a Centrum.cz. Nevěřte tomu, co se píše v novinách a na internetu!.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s