Nejděsivější teorie konce světa 21. 12. 2012: Pro koho jsou tyto rakve?

Federal Emergency Management Agency

FEMA. Zkratka, kterou drtivá většina Evropanů nezná. Ti, co jí znají, se ale děsí. Seznamte se s největší konspirační teorií dneška. Miliony lidí po celém světě věří, že KONEC SVĚTA bude událost, kterou budou řídit mocní tohoto světa. Pro ty ostatní jsou už připraveny rakve.

Když si dáte do internetového vyhledavače slovo FEMA, objevíte svět, ze kterého nebudete moci několik dnů spát. Svět, kde jezdí vlaky bez oken, kde jsou připraveny tisíce rakví, kde vyrůstají tajemné tábory. O co jde?

celý článek zde: tn.nova.cz/zpravy/konec-sveta

(To, na co upozorňujeme už delší dobu.. o čem se nemluvilo a dokonce zapíralo… ejhle, je na Nově. A to relativně v souvislosti s „koncem světa“. Pokud by „rakve“ byly zamýšlené kvůli „konci“, jaký smysl by mělo takové množství táborů, spíše koncentráků, které jsou obehnané ostnatými dráty pod proudem, přiblížit se k objektům pomalu nesmí a na tabulích před těmito objekty je psáno, že se dovnitř nesmí nosit zbraně ani žádné věci, které by mohli napomoct k útěku. FEMA je FEMA. Ale pro dobro lidí rozhodně myšlena není, ač se tak veřejně tváří a prezentuje.

NEJDĚSIVĚJŠÍ TEORIE KONCE SVĚTA 21. 12. 2012: Pro koho jsou tyto rakve? – tn.cz.

By Ella Cikánová Posted in FEMA

One comment on “Nejděsivější teorie konce světa 21. 12. 2012: Pro koho jsou tyto rakve?

  1. Konec světa hned tak nenastane, ale nezmění-li se něco rychle v mezinárodní politice potom se lidstvo začne rychle blížit k úpadku. Vezmeme-li v úvahu, že surovinová základna planety se rychle blíží svému vyčerpaní, potom nezbývá než konstatovat, že lidstvo musí něco základního v přístupu k planetě změnit. Bouřilivý rozvoj vědy a techniky je v příkrém rozporu se stagnací vývoje mezilidských vztahů. Jedna možnost jak se s uvedeným rozporem vypořádat, je popisována v článku: „Otevřený dopis mocným tohoto světa“, který byl zveřejněn např. na: http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-vsem-mocnym-tohoto-sveta.html

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s