Bilderberg proběhne ve dnech od 31. května do 3. června 2012

Spekulace o tom, že výběr místa ve spojení s nadcházejícími prezidentskými volbami bude mít vzájemný vztah, se ukázalo jako opodstatněné a s velkou pravděpodobností se bude setkání odehrávat ve státě Virginia, v USA, ve dnech 31. května až 3. června v pěti hvězdičkovém hotelu Marriott.

Již v únoru se objevily na internetu informace o tom, že se má údajné setkání skupiny Bilderberg odehrát v Haifě, ve státě Izrael, ale z této informace široce kolující na webu se ukázala býti kachnou.

Skupina Bilderberg ve své historii neupustila od tradice, konání setkání světové elity mimo západní Evropu a Severní Ameriku. Hotel Westfields Marriott Washington Dulles byl poctěn hostěním skupiny Bilderberg už dvakrát, a to v roce 2002 a 2008 a tento hotel je plně obsazen rezervací mezi dny 31.5 – 3.6.20012. Hotel má samozřejmě volné rezervace na data před i po, tomto termínu celkové rezervace hotelu. Přitakává i fakt, že termín konání skupiny je počátek měsíce června.

„Šance jsou k tomu velmi vysoké že budou v USA, protože je známo, že lidé kolem NATO P2, se vždy mimo publicitu médií setkávají v témže roce, kdy má být volen americký prezident v USA – schůzka je známa také pod jménem skupina Bilderberg.“ Tony Gosling za Bilderberg.org

Gosling, který pátrá po skupině Bilderberg také dodal, že výběr místa pro setkání skupiny Bilderberg jasně naznačuje v jakém duchu úrovně bezpečnosti se setkání bude odehrávat. Jak Gosling doslova řekl:„..stupeň ochrany bude doslova jako v před-válečném stavu 3. světové války“.

Je to tak, minulý rok na Bilderbergu potom, co byli účastníci konfrontováni s protestanty (v zástupu ochrany veřejné policie kolem), tak se někteří (vybraní) přímý účastníci odhodlali k bizarnímu rozhodnutí udělat samostatně, a přes veřejné cesty, navštívit krásu švýcarských „pahorků “. Tento rok, bezpečnost bude zcela na jiné úrovni, mnohem většího rozsahu.

Trumfy pro tento fakt hraje také skutečnost, že řetězec společnosti hotelů Marriott pravidelně v minulosti poskytoval služby společnosti Bilderberg na mnoha místech západní Evropy a USA.

Bilderberg je znám tím, že se vždy setkává s intelektuální, průmyslovou, akademickou elitou,aby naprojektovali volební post pro další volební období funkce prezidenta Spojených Států. Bilderberg se chystá vybrat protivníka proti Baracku Obamovi, bude to Mitt Romney ještě po boku se senátorem Marcem Rubiem, který míří k tomu se stát vice-prezidentem.

Bilderberg se ukázal jako vědma při dvou posledních prezidentských termínech, při výběru svých vybraných vítězů, i vybraných poražených, v mediálním boji pro veřejnost. Tak jako v minulosti vybrali Baracka Obamu a Joe Bidena v roce 2008, tak ještě o 4 roky dříve kandidáta na prezidenta Johna Kerryho(skull and bones) a vice-prezidentského spolukandidáta Johna Edwardse v roce 2004. Marc Rubio je výborný kandidát na internacionalistu, který se podobá Hillary Clintnové, kterou poslední dobou stále vyprovází na mnoha sumitech včetně nedávného setkání původních obyvatel Ameriky v Columbii.

Možnost, že se na setkání Bilderberg dostaví sám prezident Obama je taky pravděpodobné, jako v roce 2008, kdy se tajně dostali do hotelu Marriott a oba kandidáti demokratické strany, se dozvěděli, kdo nakonec bude bojovat s republikánským kandidátem John McCainem. A že volby vyhraje Obama a Clintnová se stane ministriní zahraničí. O rok později, v roce 2009 se konalo setkání v Řecku, kde noviny Politico uvedli článek, Kena Vogela, který tvrdil, že Obama přijel na setkání Bilderbergrů, kde měl projev.

Ale konečné rozhodnutí ještě není finální, může se změnit, může zůstat. Alex Jones se bude určitě podílet na točení reportáže, která se bude týkat skupiny Bilderberg v USA, stejně jak tomu bylo v roce 2008, kdy se Bilderbergři setkali v hotelu Marriott ve Virginii. Jim Tucker z novin American Free Press, to nebude mít na setkání skupiny Bilderberg daleko. Jim cestoval za více jak tři dekády co sleduje Bilderberg mnoho tisíc kilometrů. Ale tohle setkání elity světa, má doslova za humny.

Zdroj: Bilderberg proběhne ve dnech od 31. května do 3. června ve státě Virginia, USA..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s