Ozbrojené síly USA shání velké množství protiradiačních pilulek

Wall Street, Manhattan, New York, USA Español:...Ozbrojené síly USA v současnosti shání ohromné množství jodidu draselného, což uvádí webová stránka Logistické agentury obrany (DLA) FBO.gov. V tomto sdělení objasňují, že chtějí být připraveni na případ vzniku jaderného spadu, což mnohé vede ke spekulacím, že by mohlo jít o reakci na jadernou katastrofu ve Fukušimě, nebo snad o předjímání útoku na aktivní íránské jaderné elektrárny.

DLA zjevně shání za více než 400 000 dolarů tablety k ochraně štítné žlázy v době, kdy mnoho vládních činitelů otevřeně americkým občanům říká, aby si jodid draselný NEKUPOVALI.

V článku publikovaném 10. března v Business Insider se zkoumají různé možnosti toho, proč byla tato objednávka vystavena.

USA už nakoupily tablety jodidu draselného v minulosti a nyní dělají výhledové scénáře pro to, co by mohla případně v budoucnu rozpoutat loňská fukušimská krize.

Jak rychle poukázali utišovači emocí z federální vlády: „Nedávné zemětřesení v Japonsku z března 2011 a následná jaderná krize obnovily o tuto problematiku zájem.“

Jodid draselný by se samozřejmě hodil, i kdyby došlo k náletům na cíl naplněný jaderným materiálem, řekněme ta zařízení v Íránu. Jednou z velkých starostí týkající se praktického zničení těchto jaderných pracovišť je výron radiace do okolí.

Zničení jednoho z nejpravděpodobnějších íránských cílů, 1000megawattové jaderné elektrárny v Búšéhru, by zrovna takové obavy vzbudilo.

Tento požadavek je vznášen v době, kdy byla zjištěna radiace v Kelpu u kalifornského pobřeží, na Aljašce hynou lední medvědi na záhadnou nemoc a naším směrem míří vlna radiace.

A to všechno navíc k chmurnému varování bývalého poradce OSN, že svět by mohl být doslova Fukušimou zničen.

Když se začnete zaobírat možností izraelského a amerického útoku na íránskou jadernou elektrárnu v provozu, tak můžete jasně spatřit tu nukleární noční můru, v níž by se svět mohl nacházet.

Zdroj: Ozbrojené síly USA shání velké množství protiradiačních pilulek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s