Spojené státy evropské ?

Novinové titulky po celé Evropě vyhlašují, že eurozóna je na pokraji kolapsu. Mnoho lidí falešně předpokládá, že to bude znamenat konec eura a návrat k národním měnám. Bohužel takhle to vůbec nebude. Místo toho to bude jen dalším příkladem toho, jak elita zkouší nastolit svůj řád z chaosu. Evropská elita nemá ani trochu v úmyslu vzdát se spojené Evropy. Spíše doufají, že budou schopni „Spojené státy evropské“ uvést do života z popela existující eurozóny. Během nadcházejících měsíců po celé Evropě spatříme všude se šířící paniku a děs. Euro se pravděpodobně potopí jako kámen a nejspíš v Evropě i po celé planetě dojde k obrovským finančním problémům. Pro evropskou elitu velká krize jako tato představuje tu zlatou příležitost strhnout existující struktury a vybudovat nové. To řešení, na které bude tlačit evropská elita, nebude návrat po stejné cestě, na které se Evropa nacházela. Místo toho budou opravdu tvrdě protlačovat myšlenku daleko svázaněji integrované Evropy.

Poznámka překladatele: Teorie Řádu z chaosu je elitářskou myšlenkou inscenovaných pseudorevolucí, kdy zavádí společnost do krizí – ať už svou neschopností nebo cíleně – které pak prohlásí za selhání dosavadních mocenských a ekonomických struktur, z čehož nás musí „osvobodit“ svým „pokrokem“ úplně Nového řádu s by-passy kolem „přežilých“ struktur demokracie a ekonomické nezávislosti na chobotnicích globálních ekonomických kartelů.

Samozřejmě, že se to nebude jmenovat „Spojené státy evropské“, ale přesně to mají určitě na mysli.

Ví ale, že lid Evropy nikdy do takového řešení nepůjde, pokud jej k tomu nedožene předchozí zážitek dostatečného strachu a bolesti.

Zrovna teď se chystá jeviště pro nadcházející krizi v Evropě. Všude po celé EU mediální výstupy Evropany zaměřují na očekávání nejhoršího. Následující např. pochází z článku v Telegraph …

Kolaps eurozóny způsobí krach, který okamžitě smete polovinu hodnoty evropské ekonomiky a uvrhne kontinent do stejně hluboké deprese jako byl propad ve 30. letech, varoval president Evropské komise.

Některé noviny dokonce varují před příchodem finančního „armagedonu“. Jen se koukněte na následující výňatek z článku v Express…

Včera v noci byly v plném proudu PŘÍPRAVY na rozpad eura, jelikož spirála evropské dluhové krize se vytáčí mimo kontrolu.

Zatímco činitelé Ministerstva financí celou noc pracovali, aby změkčili dopad tohoto na Británii, varoval David Cameron, že jednotnou evropskou měnu čeká „okamžik pravdy“.

Ministr obchodu Vince Cable šel ještě dál a mluvil o „Armagedonu“, zatímco činitelé z Bruselu varovali, že tento chaos hrozí, že nás ponoří do nové recese.

Pokud jste tomu schopni věřit, tak se mnozí z evropské elity možná na ten kolaps struktur současné eurozóny těší.

Proč?

No, dá jim to příležitost realizovat něco nového.

Finanční krize je pouze dočasná, ale mnozí z evropské elity věří, že mohou vybudovat „novou Evropu“, která přetrvá věky.

Novinového výstupy po celé Evropě už ohlásily i zvěsti, že francouzský president Nicolas Sarkozy a německá kancléřka Angela Merkel „tajně kují pikle“ k vytvoření „nové eurozóny“, ze které se vyloučí slabší národy jako Řecko a Itálie.

Následující je např. z článku, který právě vyšel v Telegraphu…

Francie s Německem spřádá plány na vytvoření odštěpenecké organizace ze zemí eurozóny se svou vlastní smlouvou, parlamentem a ústředím – což je krok, který by mohl významně podvracet tu existující Evropskou unii.

Stejný článek v Telegraphu rovněž čtenáře připravuje na to, aby přijali, že konečným řešením nadcházející finanční krize bude „posílení svazu mezi zeměmi eurozóny“ …

Francie a Německo se chápou, že chtějí posílit svaz mezi zeměmi eurozóny s novými daněmi a právními opatřeními k zastavení národního zadlužování a utrácení do budoucna.

To, co ale v těchto článcích neřeknou, je, že Německo s Francií nemají vůbec v úmyslu nechat někoho dlouhodobě venku. Jen chtějí, aby některé ze slabších zemí dostaly strach, že „zůstanou mimo“ toho „nového klubu“, takže budou souhlasit s mnohem utuženěji integrovanou Evropou pro všechny na základě nových pravidel, co na ně budou podle plánu Německa a Francie uvaleny.

Dejte na má slova. Finančně slabší země jako je Itálie a Řecko se nakonec přidají k tomu novému „ekonomickému bloku“, který Německo s Francií chystají.

Než se ale cokoliv z toho stane, spousta z těchto dluhových problémů v Evropě umožní rozehrání jejich her na základě toho, že euro se asi potopí jak kámen, a chaos jim umožní během krátké doby opanovat celý kontinent.

Studená, tvrdá realita za touto záležitostí je taková, že současné struktury eurozóny jednoduše nefungují a v první řadě nikdy neměly začít existovat. Článek nedávno vystavený na Crackerjack Finance velice krásně shrnuje některé z těchto problémů s existujícími strukturami eurozóny…

Problémy s tím zmetkovým konstruktem eurozóny se nyní úplně odhalují. Blok 17 suverénních národů přijal společnou měnu a outsourcoval monetární politiku společné centrální bance. Ale každý z těchto 17 suverénních národů měl rozdílné komparativní výhody, průmysly, úrovně zadlužení, úrokové sazby, rozpočtové deficity, předpisy pracovního trhu a daňovou politiku. Vzhledem ke všem těmto rozdílům je udivující, že ten současný konstrukt Eurozóny přežil déle než desetiletí.

Avšak místo aby se vrátili k národním měnám, tak je elita Evropy přesvědčena, že je čas na „Spojené státy evropské“, které budou integrovány mnohem, mnohem tužeji.

Článek v Guardianu nedávno citoval Angelu Merkel, jak říká, že řešení problémů, kterým čelí Evropa, bude „znamenat více Evropy, nikoliv méně Evropy“…

Německá kancléřka Angela Merkel řekla, že situace se stala „nepříjemnou“ a apelovala na členy eurozóny, aby urychlili plány na užší politickou integraci. „Je čas na průlom do nové Evropy,“ řekla. „Protože se tolik mění svět, tak i my se musíme připravit na tyto výzvy. Bude to znamenat více Evropy, nikoliv méně Evropy.“

President Evropské komise Jose Manuel Barroso byl ve svém apelu na Evropu, aby se „sjednotila“, ještě smělejší …

President Evropské komise José Manuel Barroso vydal nový apel, aby se EU tváří v tvář vzdouvající ekonomické krizi v Itálii „buď sjednotila nebo připravila na nicotu“. „Jsme svědky fundamentálních změn ekonomického a politického řádu, které mě přesvědčily, že Evropa se potřebuje buď hnout vpřed pospolu nebo riskovat svou fragmentaci. Evropa se buď musí transformovat nebo bude upadat. Jsme v rozhodujícím momentě, který definuje, zda se sjednotíme nebo nás čeká nicota,“ řekl.

K zajištění tohoto procesu se všude po Evropě dosazují noví politici, kteří budou sympatizovat s agendou „sjednocené Evropy“ evropské elity.

V Itálii je Silvio Berlusconi už mimo a vypadá to, že bude nahrazen ekonomem Mario Montim.

Monti studoval v Yale a je členem Evropské komise, je předsedou evropské Trilaterální komise a je rovněž i členem Skupiny Bilderberg.

Že je zábavné, jak jsou to pořád lidé z těch samých elitistických organizací, co se objevují v mocenských pozicích, viďte?

S muži, jako jsou tito, v mocenských pozicích to bude pro evropskou elitu mnohem snadnější přimět i zbytek kontinentu, aby přistoupil na transformaci na „novou Evropu“.

Ale jak ta „nová Evropa“ bude vypadat? No trochu starší článek z Daily Mail nadepsaný „Vzestup Čtvrté říše, jak Německo využívá finanční krize k dobytí Evropy,“ obsahoval následující střízlivé hodnocení toho, co bude mnohem hlubší ekonomická integrace pro Evropu znamenat …

To na tyto země uvalí ztrátu suverenity, jakou nezažily od té doby, kdy byly před 70 lety uťápňuti pod vojenským bagančetem Třetí říše.

Abyste nebyli na pochybách, co to znamená fiskální unie: je to jedna ekonomická politika, jeden daňový systém, jeden systém sociálního zabezpečení, jeden dluh, jedna ekonomika, jeden ministr financí. A všichni ti výše jmenovaní budou Němci.

To nezní dobře.

Ale právě tohle ta elita vždy chtěla.

Vždy chtěli více moci a více kontroly.

Teď zrovna ještě lidé v Evropě nejsou připraveni skočit na tu záležitost s úplně „novou Evropou“.

To tedy znamená, že nejdříve bude muset přijít hodně chaosu, utrpení a strachu.

Do Evropy s největší určitostí přichází finanční kolaps.

To bude nesmírně nepříjemné.

Ale, až to bude za námi, tak evropská elita doufám, že nakonec dostanou to, co vždycky chtěli – „novou Evropu“, která je daleko utuženěji integrovaná tak, jak ještě nebyla ani na okamžik od doby pádu Římského impéria.
The American Dream

November 12, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/out-of-the-ashes-of-the-collapse-of-the-eurozone-will-a-united-states-of-europe-arise.html

One comment on “Spojené státy evropské ?

  1. To vše je holá pravda. proti tomu se nedá nic dělat.Ekonomická a finanční moc je
    již soustředěna. Celý svět potřebuje reorganizaci. Většině lidí se tento vývoj nebude líbit. ( dojde ke střetu lidí a moci.)Centralizace je přírodní zákon.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s