Bilderberg červen 2011

bilderberg---2011.jpgVrána k vráně sedá – tvrdí známé české přísloví a my sami z vlastní zkušenosti víme, že je to pravda. Kdo se někdy zabýval něčím takovým, jako jsou zákony přitažlivosti stejně laděných energií, rezonanční frekvence a vibrační synchronicity, moc dobře ví, že nejde o náhodu, ani nic nemožného.

Fotbalisté se scházejí na vzrušujících utkáních, golfisté na dokonale upravených „greenech“, kde si vesele „patují“ až do úplného zničení těla, naši odborářští předáci v tuto chvíli před úřadem vlády se svými požadavky, zato nejmocnější lidé planety se scházejí pokaždé jinde a pokaždé to stojí za to.

 

Roku 2009 to bylo například Řecko, aby vzápětí vypukla nezvykle silná vnitřní revoluce a probuzení s děsivým odhalením, že je zadlužené tak, že se musí zevnitř přitvrdit a že jej musí ostatní členové EU ze svého rozpočtu v rámci solidarity a příslušnosti k ekonomickému celku zadotovat.

 

Loni – 2010 – to bylo Španělsko a podívejme se, jak se náhle duch revolty a nepokojů objevuje i tam.

Během právě probíhajících několika dnů tohoto roku je to však Švýcarsko – St.Moritz – a protože se jedná o mocný stát z pohledu své nezávislosti a tradičně silného a stabilního bankovního systému, je celkem pravděpodobné, o co tam kromě jiného nejspíše půjde.

 

 Jakou mají světoví vládci agendu?

Přesný a skutečně reálný program se nejspíše nedozvíme, neboť tato skupina rozhodně nestojí o veřejnou publicitu a spíše se snaží fungovat mimo zájem těch skupin běžných lidí, o jejichž osudech obvykle rozhoduje.

Ovšem s ohledem na události na naší planetě i mimo ní, je více než pravděpodobné, že se témata nabízejí doslova sama.

 

Finance, daně, umělé zvyšování cen

Švýcarsko je nezávislý stát a pro svou řekněme politickou odtrženost a dlouhodobou finanční stabilitu bankovního sektoru i kapitálu, je zřejmé, že jedno z hlavních témat bude ovládnutí a řízení toho, co ještě úplně není světovou vládou pod přímou kontrolou.

Když už ne pod kontrolou, tak změnit poměr sil a to, co je ještě dnes silné znehodnotit nebo alespoň oslabit – metod je k tomu k dispozici bezpočet.

Osoby z bankovního světa jsou logicky rovněž členy skupiny Bilderberg a řízení nejsilnějších světových kapitálů se přirozeně opět doslova nabízí.

 

Střední východ – konflikty

Další téma, které cítím jako silně aktuální, je vyhodnocení situace a další kroky na středním východě a arabském světě, kde je evidentní, že udržení napjatého stavu a válečného konfliktu, se vládnoucím silám náramně zamlouvá.

Dokonce cítím, že by to mělo být ještě většího rozsahu a ideálně za postupného zapojování jaderného či chemického arzenálu – samozřejmě pod neidentifikovatelnou hlavičkou falešného terorismu (false flag ops).

 

Důvody jsou prosté – Usáma byl údajně a se slávou dopaden, pomsta jeho stoupenců se guns.jpglogicky nabízí a hlavně – vojenská mašinerie se nyní točí na plné obrátky a financování zbrojního vybavení pomáhá vnitřnímu hospodářství USA i států NATO, přičemž  velmi důležitá a kvalitní přírodní surovina, kterou arabské země disponují, se pomalu dostává do těch rukou, které ji chtěli vlastnit již dávno.

 

 

 

 

Depopulace – potraviny, voda, chemie, viry, stres

Aktuální téma bude rovněž nedávno „náhodně“ objevená smrtící bakterie Escherichia Coli, která má na svědomí životy přes 30 lidí –  symbolicky po 30 letech vypuštění bakterie AIDS-HIV do oběhu.

Nejprve bylo za původce označeno Španělsko, nyní je viníkem Německo, osobně ho však vnímám a vidím úplně jinde.

Výsledky pozorování a rozboru chování a struktury této bakterie, které provedlo několik nezávislých světových laboratoří -napříkladČína / Peking – hovoří o tom, že zjištěná forma je dle všeho uměle vyrobená a samotní němečtí odborníci tvrdí, že se jedná o nový kmen, který byl konstruován tak, aby odolával většině známých antibiotik.

Provádí se to technicky tím způsobem, že jsou bakterie tak často vystavovány účinkům všech typů (osmi) doposud známých antibiotik, až se na ně prostě stanou zcela imunními – k tomu navíc ještě produkují specifické látky, které jim pomáhají se dále úspěšně šířit.

Tyto „náhody“ ve smyslu styku se všemi typy antibiotik najednou, se samovolně v přírodě skutečně nestávají často – prakticky je to nemožné, takže výroba na zakázku je téměř stoprocentní – o tomtéž hovoří dokonce i uznávaný americký web www.naturalnews.com  Originál článku zde.

Důsledky na zdraví a životy nás všech při masovém rozšíření napříč stále si poměrně dobře ekonomicky dařící Evropou, si raději představovat nebudeme.

Více se o plánech depopulace naší planety dozvíme v článku: Plán na snížení počtu obyvatel planety

 

 Cenzura internetu

Další téma bude nepochybně masové využití resp. kontrola internetu, který se našim vládcům v jistém slova smyslu vymyká z rukou a naopak slouží proti nim samým – viz článek: Internet jako nástroj našeho propojení

Původně naplánovaná cenzura internetu se pomalu a nepružně realizuje v USA, stop-button.jpgale nemá to tak rychlý průběh, který se původně očekával.

Plány byly takové, že celý internet bude mít jediné řídící tlačítko k dispozici prezidentovi a pokud bude uznáno za vhodné, samotný Obama jej jednoduše zmáčkne a internet se natvrdo celoplošně odpojí.

 

Planeta Země a změny na ní

Další témata nepochybně budou události a katastrofy, kterých jsme sami svědci. Například tento odkaz

Vše souvisí se vším a je velice zajímavé, že všechny podzemní základny i tunely napříč světem jsou v pohotovosti, přírodní útočiště a jeskyně jsou masově nakupovány napříč všemi kontinenty – jde doslova o každý pozemek – milionáři si z obavy nechávají na míru stavět luxusně vybavené podzemní základny, které jim zvýší šanci přežití příchozích změn.

 

FEMA zakládá a aktivuje kampy a provádí narychlo cvičení, kterým simulují události podobné těm, které vídáme v Hollywoodských dramatech typu „2012“ 2012-numbers.jpga dokonce dosud mlčící a situaci stále spíše zlehčující NASA vydává silně varovné video, které nás nabádá k osobní připravenosti na události, které rozhodně nebudou z nejmilejších.

Nemyslím, že jde pouze o informaci o povodních a hurikánech, ani o drobnou snahu zvýšit na lidi psychický tlak, vyvolat pocity strachu, ani podpořit konzum a spotřebu nákupem léků, potravin a vody na několik dní či týdnů dopředu a mít vždy k dispozici svítilnu a alespoň z poloviny plnou nádrž paliva ve vozidle…

více o videu z NASA zde: http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html

 

Mimozemské civilizace

Jedno z témat, které určitě předpokládám, jsou mimozemské civilizace, (doposud probíhající obchody a kontakty včetně plánovaných počtů investigativních únosů lidských bytostí, příprava fiktivních útoků na lidstvo – project Blue Beam) pro které dokonce byla v OSN i přes velké překvapení mazlan-othman.jpgvšech běžných obyvatel naší planety, jež těmto věcem obvykle vůbec nevěří, zřízena nová pozice „Ambasadora pro styk s UFO a mimozemskými civilizacemi“ paní Mazlan Othman.

 

 

Související odkazy:

 

http://www.guardian.co.uk/world/blog/2011/jun/03/bilderberg-2011-switzerland-st-moritz

http://www.guardian.co.uk/world/bilderberg

http://www.osud.cz/rozhovor-se-svycarskym-bankerem-odhaluje-plany-bilderbergeru-2011-na-zavedeni-cenzury-internetu

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bilderberg

http://bilderberg2011.com/

 

Převzato z: www.jinestranky.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s