Existuje nějaký důkaz, že Obama existuje?

OK… tohle je kolem otázky narození… tohle je jenom prostě starý zdravý rozum, žádné politické agendy z každé strany. Jen běžná znalost občanů země a zvláště Američanů, kteří ví, že manželka Andrewa Jacksona kouřila dýmku z kukuřičného zrna a byla obviněna z cizoložství nebo že Lincoln nikdy nechodil do školy nebo že Kennedy nosil korzet a nebo že Truman hrál na piano.

Dobrý bože… jsme Američani! Jsme známi pro své lidské zájmy a starost o své kamarády. Staráme se, nikdo z nás neví fakt, o historii našeho vlastního prezidenta. Upřímně, je to osobní věc…ale vrtá mi hlavou už roky, že nikdo, kdo se s ním scházel, se nikdy neukázal. Jeho charisma tu způsobilo přilákání žen během jeho kampaně, ale zdá se tedy, že nějaká žena zmeškala příležitost… Všichni víme o Kennedyho přitažlivosti, že McCain nebyl mnich, že byly prověřeny známosti a atletické schopnosti Palinové… Bidenovo aunerisma není tajemstvím. Podívejte se na Cheyneho a Clintona…víme o jejich problémech se srdcem a také mluvme o sexu – jak jsem mohl vynechat divokého Billa před a během Bílého domu? Ne…Nevystoupila žádná dáma a řekla: „Byl taaaak….stydlivý…“ nebo „Jaký skvělý tanečník!!“ Teď se podívejte na zbytek. Žádní spolužáci, ani záznamy hodin. Na Columbii o něm nikdy neslyšeli…

Neznáme jeho kamaráda. Kdo byl jeho svědek na svatbě? Začněte tady. A pak ženicha.

Pak sežeňte záznam jeho promoce. Mluvil někdo s profesory? Je divné, že se nikdo nechlubil, že ho zná nebo že ho učil nebo že s ním žil.

Kde a jak poznal Michelle? A existují nějaké fotogafie? Každý prezident dává na veřejnost své fotografie pro knihovnu. Co vydal on? A kdo pro něj hlasoval, aby se stal nejpopulárnějším mužem roku 2010?

Nezajímá vás to? Ani to, proč nikdy nevyšel na veřejnost někdo z Obamovy minulosti a říkal, že ho zná, že s ním chodil do školy, že byl přítel atd.? Žádná osoba z jeho minulosti nevyšla na veřejnost.

Velmi, velmi divné. Tohle by mělo způsobit velkou obavu. Zvláště těch, kteří ho volili – možná zvolili nekvalifikovaného, nezkušeného muže stínu. Viděli jste fotografii zvanou Madžuský kandidát?

Přiznejeme si to. Jak jsme všichni bezvýznamní. Někdo, s kým jsme chodili do školy, si pamatuje naše jméno nebo obličej. Někdo si pamatuje, že jsme byli šašci, blbci, nebo šprti nebo tyrani. George Stephanopoulos z ABC News stejnou věc řekl během kampaně z roku 2008. Ptal se, proč nikdo nepřiznal, že chodil s prezidentem do stejné třídy nebo že jedl ve stejné jídelně nebo že dělal ve škole improvizované proslovy. Stephanopoulos byl také spolužák Obamy na Columbii – v roce 1984. Říká, že o něm nikdy neslyšel.

Když je takový skvělý řečník, proč si nikdo nepamatuje Obamu na vysoké? A proč Columbia nechce vydat jeho záznamy?

Nikdo si Obamu na Columbii nepamatuje.

Fox News během hledání Obamovy minulosti kontaktoval 400 studentů univerzity Columbia z doby, když tam měl být Obama. Nikdo si na něj ale nevzpomíná.

Wayne Allyn Root byl stejně jako Obama student politických věd na Columbii, který promoval v roce 1983. V roce 2008 Root řekl: „Neznám jedinou osobu, která by ho znala a všechny znají mě. Nemám spolužáka, který by znal na Columbii Barracka Obamu…Žádného!

Nikdo si na něj nevzpomíná. Root dodal, že byl také jako Obama v „Hodině politických věd 1983“ a říká: „Nedostanete se více přesněji nebo blíž než takhle. Nikdy jsem ho v životě nepotkal, neznám nikoho, kdo by ho potkal. Kdo byl požádán na srazu po 20ti letech před pěti lety, aby byl mluvčím třídy? Já. Nikdo nikdy neslyšel o Barrackovi! A před pěti lety nikdo ani nevěděl, kdo byl. Chlápek, co píše záznamy, nenašel jedinou osobu, která by ho potkala.“

Obamova fotografie není ve školní ročence a Obama neustále nechce mluvit o svých letech na Columbii, poskytnout školní záznamy, nebo poskytnout jméno jakéhokoliv spolužáka nebo kamaráda na Columbii…

Další zajímavé otázky:

Proč byla Obamova právnická licence v roce 2002 pozastavena?

Proč byla právnická licence Michelle pozastavena na příkaz soudu?

Koluje, že podle amerického sčítání lidí je jen jeden Barack Obama, ale 27 čísel sociálního pojištění a 80 jiných jmen. Cože!?? Číslo sociálního pojištění, které používá, pochází z  Connecticutu, kde nikdy nebydlel.

Není divu, že jsou všechny jeho záznamy zabezpečené!

rense.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s