Otráveni těžkými kovy

Pokud chce někdo opravdu seriózně zkoumat (ne)zdraví současné populace, dospěje dříve či později k závěrečné metě. Jakkoli lidé ducha hledající veskrze básní o psychosomatických důvodech všech nemocí, nenajdeme ji ve světě jemnějších, či neviditelných energií, ale je veskrze zcela a výhradně materiální. Je jí totální otrava fyzického těla těžkými kovy. Cesta k odhalení této diagnozy vede poctivé hledající (ve snaze se uzdravit) velmi často přes trojčlenku překyselení organismu – později zjištění napadení a promoření houbami a mikroorganismy – až ke zjištění, že je organismus otráven těžkými kovy, což má za následek prvotně jmenované dva stavy a neustálé zhoršování stavu.

Jen abychom se dostali do relace. Člověk, žijící dnes, ve věku řekněme nějakých 30-40 let, má v sobě zhruba 100-500x více nejrůznějších těžkých kovů, než člověk žijící na přelomu 19.-20. století, tedy před 100 lety. Průmyslová revoluce se chystá požrat své děti. Už tak činí, ale její nejlepší chvíle, kdy začne kosit populaci po stovkách tisíc, zřejmě teprve přijde.

Vše začíná již v raném dětství, kdy je krátce po narození miminko pomocí očkování otráveno rtutí a nervová pleteň tak v podstatě z 40-50% paralyzována. To bezpečně vládcům světa zajistí, že se už lidské tělo v podstatě není schopno samo regenerovat a potřebuje k tomu externí chemickou péči, která však v této době přestává rovněž fungovat. Kdo znáte ze svého okolí nenaočkované děti (já znám tři), pak víte, že v podstatě do 3-4 let neznají, co je nějaká vážnější nemoc, jejich imunitní systém vše zvládá naprosto v pohodě.

Pokud chceme tělo detoxikovat od těžkých kovů, budeme muset začít tedy od začátku, od rtuti, která položila do našeho těla „exkluzivní“ základ. Samozřejmě, později vydatně podporováno zubními plombami (v současné době už se dávají minimálně, ale většina populace je ještě v puse má. Výpary z jejich odpařování nepřetržitě otravují mozek a nervovou soustavu!)

Příznaky otravy jsou bohužel často zaměňovány s tzv. transformačními příznaky, k čemuž jsem sám vydatně přispěl v dobách, než jsem se prokousal do hlubšího středu celé problematiky.

Jak se taková intoxikace těžkými kovy projevuje na vašem těle:

– dyslexie, hyperaktivita

– stav chronické únavy, ospalost

– bolesti či motání hlavy

– bolesti zad, blokace a v podstatě bolesti veškerého svalstva

– křeče

– artrózy a bolesti kloubů, vysychání kloubů

– deprese

– destrukce lymfatického systému

– nemožnost hydratovat buňky, avšak zavodnění těla

– bolesti ledvin, problémy s močením

– přibírání na váze

– problémy s „krátkým“ dechem, tlak na plicích

– neurologické problémy, brnění

– tiky

– výpadky paměti a myšlení

– různé formy sklerózy-multiplex

– degenerace mozku: alzheimerova nemoc, parkinson atd.

– horšící se zrak, „zamlžený obraz“

– zhoršování až ztráta některých dalších smyslů, např. čichu, nebo chuti

– průjem, potíže s trávením

– padání vlasů, plešatost

– růst a tvrdnutí jater

– cysty a nádory, při překročení míry toxikace až samozřejmě smrt

Někdy je možné na první pohled poznat zahlcenost těžkými kovy charakteristickými tmavými fleky pod očima. (Což však může mít i jiné důvody: nedostatek vitamínu D, nedostatek odpočinku, špatnou kvalitu spánku, geopatogenní zóny, aj.)

Zkoumal jsem a nadále zkoumám, jak z toho ven. Zdá se, že cesta ke zdraví vede skutečně přes (a v podstatě výhradně) důkladnou detoxikaci od těžkých kovů jako první věc, kterou musíme nezbytně udělat, abychom umožnili ostatním procesům začít se dít. Dávám této oblasti opravdu nyní velkou prioritu. V současné době provádíme testy diagnostických setů na těžké kovy a brzy vám je, věřím, nabídneme i v našem e-shopu. V podstatě ale není nezbytné provádět testy na začátku léčby, nakolik jsme toxikováni v podstatě všichni. Příčinou je kromě již zmíněného očkování také způsob balení potravin a nápojů, automobilový a průmyslový smog, průmyslová hnojiva na zemědělské plodiny a zejména pak tzv. chemtrailsování, vypouštění sloučenin těžkých kovů do ovzduší pomocí výfukových zplodin dopravních letadel oficiálně za účelem odstínění globálního oteplování. Jedná se v těchto případech ponejvíce o hliník a barium.

Režim pomalu začíná hledat důvody, na které mega dávky těžkých kovů v tělech lidí svést. Našel je například v podobě vietnamských nudlí.

Vypustit a propustit těžké kovy je myslím důležité i pro následnou detoxikaci od geneticky modifikovaných plodin, dnes již běžných součástí mnoha potravin, se kterými si rovněž tělo neumí poradit a považuje je za cizí látky v těle, které se snaží obalit a oddělit od krevního oběhu (používá k tomu cholesterol, ze kterého vytváří tukové buňky). Zvýšená hladina cholesterolu tedy nevypovídá nic o tom, zda jí či nejí člověk tučné, ale zejména o tom, že je jeho organismus zcela otráven. Nasadí-li mu lékaři léky proti vysokému cholesterolu, dříve či později ho tím nakonec zavraždí.

Samozřejmě, základ jak kovy z těla ven, je znám a mnozí ho znají. Řasa chlorella, některé oleje a nenasycené mastné kyseliny, kokosový olej, lněný olej, rybí tuk. Detoxikace jater a žlučníku.Pramenitá nebo levitovaná voda ve větším než malém množství. Některé speciální potravinové doplňky. Aloe vera. Pomáhají některé druhy zeleniny. Roztok či tinktura z medvědího česneku, borůvky,apod.

 

Zdroj: Jirkovou optikou (28. – otráveni těžkými kovy) | OSUD.cz.

One comment on “Otráveni těžkými kovy

  1. Zdravim,jak se da urcit,zda mam otravu tezkymi kovy? Od narozeni az do cca 26 let jsem nemel s ocima jakekoli problemy. Ve 24 letech jsem zacal uzivat antidepresiva a po 2 letech uzivani jsem mel zanet dohuvky (na pravem oku vetsi zanet nez na levem). Ten me vylecili a za 1/2 roku jsem ho dostal znovu ale jen prave oko,ten se opet vylecil,ale od te doby mam na pravem oku snizenou tvorbu slz. Po nejake dobe jsem dokonce uplne vysadil anitdepresiva,ale slzetvornout uz se neobnovila do puvodniho stavu. Dle Schomerova testu mam na pravem oku cca polovicni tvorku slz nez na levem. Diagnostikovali mi pozitivni antigen HLA 27 B (vetsi pravdepodobnost zanetu dohovky)., ale zanet dohovky se mu opet uz nekolikrat vratil hlavne na pravem oku,ikdyz uz antidepresiva neberu. HLA 27 B je geneticka vada od narozeni,takze nechapu,jak je mozne,ze se mi zanet dohovky neprojevil uz v detstvi,ale az po x letech uzivani antidepresiv a i po jejich vysazeni se zanet opet vraci. Slzetvornost taky neni zadna lava,piju 4 az 5 litru ciste vody denne a kapu si asi jedny z nejlepsich umelych slz na trvu Hylo gel a prave oko mam stale suche.
    Navic zanet duhovky se se vratil treba po vypiti jednoho hrnku trezalkoveho caje. Take kdyz si vezmu treba jednu tabletu Energit nebo nejaky energeticky napoj,Coca Colu,perlivou mineralku,tak hned to na tom oku pocitit. Vral jsem si behem lecby zanetu duhovky pro podporu imunity a proti zanetum hlivu ustrickou a,ktera by me teoreticky mela pomoci,ale vyvolalo to tak silenou reakci,ze me museli podpichovat oko injekci,ale mi vubec sel zanet vylecit. Je mozne,ze mam otravu tezkymi kovy,ktera se projevy na nejcitlivejsim ogranu na tele,coz jsou pro me asi oci,kdyz mam genetickou vadu HLA 27B a na jakykoli pokus o zvyseni imunity telo reaguje zanetem dohovky? Delali mi krevni testy,testy moci a take me poslali na usni,nosni,krcni a nasli pouze HLA 27B,ktere ale mam od narozeni a v detstvi jsem zadne podobne problemy nemel,az ted. Na jake testy bych mel jit,abych 100% vyloucit otravu tezkymi kovy?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s